در حاشیه نمازجمعه قزوین

کدخبر: 1743

همزمان با برگزاری آیین سیاسی عبادی نماز جمعه جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، ائمه جماعات مساجد و اقشار مختلف مردم اقدام مبتذل فرهنگی رخ داده در کنسرت بنیامین را محکوم نمودند.

به گزارش سرویس اجتماعی قزوین‌خبر؛ همزمان با برگزاری آیین سیاسی عبادی نماز جمعه جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، ائمه جماعات مساجد و اقشار مختلف مردم اقدام مبتذل فرهنگی رخ داده در کنسرت بنیامین را محکوم نمودند.

نمازگزاران با امضای طوماری ضمن محکومیت برگزاری محافل رقص مختلط و بی‌حجابی در قزوین بنام برنامه فرهنگی، خواستار برخورد با عاملان برنامه ضد فرهنگی در این شهر شدند.

در متن طومار اعتراضی مردم آمده است:

ما معتکفین و مردم شهیدپرور و انقلابی استان قزوین انزجار خود را از هرزگی ها و هنجار شکنی‌های کنسرت غیرقانونی برگزار شده در شب میلاد امیر المومنین(ع) در شهر دارالمومنین قزوین اعلام نموده و ضمن محکوم نمودن چنین اقداماتی برخورد جدی با عوامل برگزارکننده این کنسرت شنیع و برنامه‌های ضدفرهنگی اینچنینی و مسئولین کم کار و صادر کننده مجوز برای چنین برنامه هایی که در راستای تکمیل پروژه های نفوذ دشمن می باشد را خواستاریم و اعلام می نماییم که بروز چنین برنامه‌ه، ضد فرهنگ و خلاف شرع اسلام است.

انتهای پیام/ شاخص

ارسال نظرات

آخرین اخبار