طنز

کدخبر: 1679

هر جا که رسیدید با اینکه برای لباس و ماشینتان میلیونی حرج کرده اید، اولین مطلبی که می گویید از وضعیت اسفناک و زندگی بدبختانه مردم ایران باشد و اینکه کشورهای خارجی در چه وضعیت خوبی زندگی می‌کنند و ما ایرانی‌ها بدبخت ترین مردم هستیم.

سرویس اجتماعی قزوین خبر؛

معمولا برای هر کسی یکی از مهمترین مسائل این هست که چگونه در اجتماع و جمع های خانوادگی و دوستانه فرد متشخصی به نظر برسد و او را یک انسان مهم  بشناسند. ایرانی ها هم در این مسئله جز پیشتازان اصلی هستند؛ بطوری که حاضرند هر کاری بکنند ولی با کلاس باشند. در این مطلب می‌خواهم برای کسانی که تازه وارد باشگاه باکلاسین شدند نکات ظریفی بگم تا باکلاس تر از پیش شوند:

۱- هر جا که رسیدید با اینکه برای لباس و ماشینتان میلیونی حرج کرده اید، اولین مطلبی که می گویید از وضعیت اسفناک و زندگی بدبختانه مردم ایران باشد و اینکه کشورهای خارجی در چه وضعیت خوبی زندگی می‌کنند و ما ایرانی‌ها بدبخت ترین مردم هستیم.

۲- با کت و شلوار مارک دار در همه جا دم از بی فرهنگی مردم بزنید و اینکه اصلا هیچکس در جامعه شعور و فرهنگ زندگی اجتماعی را ندارد اما همین که سوار ماشینتان شدین از همه چراغ قرمزها رد می‌شوی، زباله‌های ماشینت را از شیشه با سرعت نور و زاویه پرتابی ۹۰ درجه به سمت خیابان پرت می‌کنی

۳- روز سیزده بدر هم برای همه کلاس می‌گذاری که من عاشق طبیعت و هستم و انسان از دل طبیعت به همه موفقیت‌ها می‌رسد اما غروب سیزده بدر بعد از رفتن به خانه‌تان ۳۶۴ روز طول بکشد تا ماموران شهرداری آشغال‌های شما و میراثتان را جمع کنند

علی سلطانی وش

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار