امام جمعه محمود آباد:

کدخبر: 1195

سماواتی افزود:هرگز شیاطین عالم نخواهند توانست با راه‌اندازی جنگ‌های نیابتی و مذهبی در منطقه، ذهن ملت‌ها را از توجه به مسأله فلسطین دور و منحرف سازد.

به گزارش سرویس فرهنگی قزوین خبر،حجت الاسلام و المسلمین سماواتی امام جمعه محمود آباد در آستانه روز مقاومت اسلامی اظهار داشت: امروز استکبار جهانی و در راس آنان آمریکای جنایتکار ثابت نموده اند که برای رسیدن به خواسته های خود از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد و همانگونه که در صدر اسلام شیاطین در برابر پیامبر اسلام (ص) ایستادند امروز نیز استکبار جهانی در برابر اسلام ایستاده است.

این کارشناس مذهبی افزود: دشمنان در مذاکرات هسته ای نیز به واقع نشان دادند که به دنبال زیاده خواهی هستند و پس از این نیز قطعا از روزنه های دیگری وارد خواهند شد.

امام جمعه محمودآباد نمونه با بیان اینکه امروز مسئله هسته ای به ظاهر حل شده است خاطر نشان کرد: ما نباید در این مسئله در برابر دشمنان خود کوتاه بیاییم.

وی خاطرنشان کرد: رزمندگان ما معلم شایسته‌ای برای دنیای اسلام هستند، امروز مقاومت اسلامی باعزت می‌گوید، ریشه شجره مقاومت ایران اسلامی و ایران ولایت است و این ریشه برآمده از عزت دیروز امام و عزت نمادین عزت آفرین امروز خلف صالح امام، رهبر حکیم و مقتدر انقلاب اسلامی است.

سماواتی مقاومت اسلامی را تنها راه نجات مستضعفین دانست و بیان داشت:باید مستضعفین جهان استوار و ثابت قدم در راه رسیدن به اهداف والای خود گام بردارند.

امام جمعه محمود آباد نمونه تصریح کرد:نامگذاری بیست وسوم مردادماه از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشورمان به مناسبت پیروزی جنبش حزب الله لبنان، بیش و پیش از هر چیزی، تجلیل از واژه مقدس “مقاومت” است.

وی فلسطین را مظهر مقاومت و ایستادگی در برابر شیاطین عالم دانست و افزود:هرگز شیاطین عالم نخواهند توانست با راه‌اندازی جنگ‌های نیابتی و مذهبی در منطقه، ذهن ملت‌ها را از توجه به مسأله فلسطین دور و منحرف سازد.

سماواتی در پایان خاطرنشان کرد: امت اسلام در اوج عزت قرار گرفته است، این عزت امروز دنیای اسلام از عزت مبتنی بر ایمان رهبر حکیم انقلاب اسلامی است؛ قدرشناس باید باشیم  و ناگفته نماند که همه این دستاوردها ناشی از رابطه با خداست.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار